Služby

Výškové práce

Služby

Výškové práce a práce z plošiny

Práce ve výškách, výškové pokrývačské práce, výškové klempířské práce, výškový servis, opravy střechy, nátěry střech, opravy okapů, opravy komínů, nátěry oken, nátěry a mytí výtahů a šachet, odstraňování sněhu a ledu ze střech, čištění výškových oken,  výškové čištění střech, instalace zábran proti ptactvu a instalace reklamních plachet.

Služby

Stavební a montážní práce

Montáže ocelových konstrukcí, chemické kotvení, nátěry, opravy fasád, spárování panelových domů, montáže reklamních materiálů

Reference

Veronika Mihalovič
Read More
Pana Nekvindu moc doporučuji , radikálně ořezával náš vzrostlý ořech u domu.Měla jsem z toho obavy vzhledem k umístění , ale je to opravdový profesionál super domluva , vstřícné jednání a rychlost , děkujeme Veronika Mihalovič
Pavlína Svobodová
Read More
P. Nekvindu a jeho rizikové kácení mohu vřele doporučit. Od prvo počátku, domluvení prořezu ořechu až po realizaci bylo jednání na špičkové kvalitě včetně odvedené prace samotneho prořezání.... Odvedenou práci hodnotím jako TOP. Pokud ještě někdo přemýšlíte o nejake firmě určitě doporucuji p. Nekvindu od A až do Z odvedeno skvěle.
Dymour
Read More
V pondeli jsem se rozhodl pokacet dve vysoke tresne a v patek byly naskladane na hromade. Perfektni a rychla prace, diky!
Previous
Next